„Papier i drewno” – poszerzenie kolekcji etnograficznej Muzeum w Łowiczu

papier-plakat_jpgMuzeum w Łowiczu
zaprasza do udziału w projekcie 

„Papier i drewno"
- poszerzenie kolekcji etnograficznej Muzeum w Łowiczu.

Celem projektu jest promocja regionalnej sztuki, zachęcenie twórców do przekazywania umiejętności młodszemu pokoleniu, a także wzbogacenie kolekcji etnograficznej Muzeum w Łowiczu o przedmioty związane z uprawianymi do dziś dziedzinami łowickiej sztuki ludowej - wycinankarstwem i rzeźbiarstwem oraz dokumentacja dokonań współczesnych twórców z regionu.

Zakupione wycinanki i rzeźby zaprezentowane zostaną na dwóch wystawach czasowych:

Muzeum w Łowiczu, Stary Rynek 5/7, wernisaż 5 listopada 2013 r., godz. 12.00

Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości, ul. Piłsudskiego 2, 96-100 Skierniewice, wernisaż 5 grudnia 2013 r., godz. 18.00.

Wystawom będą towarzyszyć bezpłatne warsztaty z zakresu wycinanki i rzeźby skierowane do różnych grup wiekowych, w szczególności do dzieci i młodzieży, które odbędą się w następujących terminach:

Czytaj więcej...

Tryptyk organiczny - prezentacja regionalnej twórczości ludowej

Tryptyk_organiczny_-_prezentacja_regionalnejTryptyk organiczny - prezentacja regionalnej twórczości ludowej składa się z trzech filmów dokumentalnych pokazujących trzy sylwetki twórców ludowych związanych z województwem łódzkim. Każdy film obejmuje zakresem tematycznym jeden gatunek sztuki.

Na całość składają się: rzeźba, malarstwo i haft. Bohaterami filmów są: Andrzej Wojtczak (Kutno), Adam Głuszek (Dąbrowice, sieradzkie), Józefa Marszałek (Dzielna, opoczyńskie).

Komplementarną część projektu stanowią panele dyskusyjne z udziałem prezentowanych artystów.

Spotkania panelowe pod tytułem: Sztuka ludowa a zagadnienie tożsamości lokalnej poprowadzi historyk sztuki - Małgorzata Dzięgielewska.

Najbliższe spotkanie: 26 października o godz. 15:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach; spotkanie z Adamem Głuszkiem.

Czytaj więcej...

Kolejne spotkanie w klubie historycznym

grot24Już w czwartek, 24 września, odbędzie się kolejny  wykład w Klubie Historycznym im. gen. Grota Roweckiego.

Odczyt w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Skierniewicach wygłosi - dr Paweł Fijałkowski, który poprowadzi wszystkich zgromadzonych „Śladami Janusza Korczaka”.    

zaproszenie_24_10_2013r.doc

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Ruszył quiz muzyczno-historyczny Jazzmani, bigbitowcy, rockmani. Muzyka w PRL-u

EKRAN_STARTOWY_KROTKIPortal historyczny dzieje.pl, prowadzony przez Polską Agencję Prasową i Muzeum Historii Polski, prezentuje quiz muzyczno - historyczny „Jazzmani, bigbitowcy, rockmani. Muzyka w PRL-u”.

Od 18 października do 14 grudnia 2013 r. organizatorzy będą przybliżać czas buntu i powstawania muzyki, która stała się częścią powojennej historii Polski.

Na uczestników gry czeka 60 pytań, których autorem jest Marek Wiernik, wieloletni dziennikarz muzyczny, z wykształcenia historyk, autor licznych publikacji i książek. Pytania konkursowe mają być okazją do pogłębienia wiedzy o artystach okresu PRL-u, Pojawią się ciekawostki takie jak ta, że Maryla Rodowicz wybrała start w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Młodzików zamiast Festiwalu Talentów w Szczecinie, czy fakt, że podczas występu Czesława Niemena, Marlena Dietrich zainteresowała się jedną z jego piosenek i zwróciła się o zgodę na jej włączenie do swojego repertuaru.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Katarzyną Bondą

bondaW najbliższy wtorek, 22 października w Fili nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Szarych Szeregów 6 w Skierniewicach odbędzie się spotkanie z niezwykła pisarką, scenarzystką, dokumentalistką - Katarzyną Bondą.

Wieczór autorski zrealizowany w ramach projektu „ Biblioteka Kryminału” poświęcony będzie tematyce kryminalnej.

Start 17:30.

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Wystawa o Andrzeju Bobkowskim w Krakowie

PLAKAT_BOBKOWSKI.JPG_-_may„Bobkowski. Chuligan wolności” to tytuł wystawy zorganizowanej przez Centrum Dialogu im. Marka Edelmana we współpracy z Muzeum Historii Polski, której wernisaż  odbędzie się 24 października w Krakowie. W tym roku mija 100. rocznica urodzin pisarza. Ekspozycja poświęcona jest życiu i twórczości autora „Szkiców piórkiem” portretującego w swej twórczości najpierw Francję, a potem Gwatemalę.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć unikalne przedmioty przywiezione z m.in. z Krakowa i Paryża, a także z Gwatemali. Oprócz fotografii i listów, pochodzących z prywatnych zbiorów i Archiwum „Kultury", na wystawie zobaczymy przedmioty, które należały do Bobkowskich: książki, rysunki, apaszkę, którą ręcznie przyozdobiła żona pisarza Barbara. Autorkami scenariusza ekspozycji jest szefowa Towarzystwa Opieki nad Archiwum Instytutu Literackiego w Paryżu Agnieszka Mitkowska oraz dziennikarka i dyrektor Centrum Dialogu im. M. Edelmana Joanna Podolska.

Wystawa potrwa w Krakowie do 20 listopada, wcześniej prezentowana była w Łodzi.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń związanych z 100. rocznicą urodzin Andrzeja Bobkowskiego podajemy w załączniku. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

„POWIDOKI Od impresjonizmu do Władysława Strzemińskiego”

Powidoki_mala

Biuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach
zaprasza na wykład
Małgorzaty Wiktorko
„POWIDOKI
Od impresjonizmu do
Władysława Strzemińskiego"
16.10.2013, godz. 16.30

MCK w Skierniewicach, ul. Reymonta 33, sala 104. Wstęp wolny.

16.10.2013 Powidoki. Od impresjonizmu do Władysława Strzemińskiego.

Powidok to pojęcie zaczerpnięte z fizjologii widzenia opisujące zjawisko, w którym siatkówka oka zachowuje przez jakiś czas wrażenie wzrokowe, mimo iż ustało działanie bodźca, który je wywołał. Strzemiński rozszerza pojęcie powidoku - doświadczenia wzrokowego; przedłużone utrzymywanie postrzeżeń powoduje ich przenikanie i nawarstwianie. Pewne składniki formy z jednego przedmiotu przenoszą się i wtapiają w kształt drugiego przedmiotu.

Czytaj więcej...

Walec, kula, stożek i … geometryzacja w sztuce. Od Paula Cézanne'a do Katarzyny Kobro

walecstozekmalaBiuro Wystaw Artystycznych w Skierniewicach

zaprasza na wykład
Małgorzaty Wiktorko

„Walec, kula stożek i ...
Geometryzacja w sztuce"
Od Paula Cèzanne'a
Do Katarzyny Kobro

9.10.2013 Walec, kula, stożek i ... geometryzacja w sztuce. Od Paula Cézanne'a do Katarzyny Kobro.

Paul Cézanne sprowadzał malowane przedmioty do form elementarnych. Np. namalowane jabłko na płaskim dwuwymiarowym obrazie nie było płaską plamą koloru czerwonego, ale widziane jednocześnie, na jednym obrazie, z wielu punktów widzenia stawało się bryłą zbliżoną do kuli. Oddanie trójwymiarowości jabłka było wsparte kolorem, a właściwie odpowiednio dobranym zestawem barw: żółtej, zielonej, czerwonej. Jabłko stopniowo stawało się kulą.

Czytaj więcej...

Papierówka II edycja konkursu

papierowkaMiejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach ogłasza 2. edycję konkursu „Papierówka".

Zadaniem uczestników jest napisanie opowiadania lub noweli kryminalnej z akcentem skierniewickim. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie skierniewickich szkół (gimnazjum i liceum) i mieszkańcy naszego miasta.
Termin nadsyłania prac do 31 października 2013 r.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 23 listopada 2013 r. w siedzibie MBP przy ul. Mszczonowskiej 43 a o godz.14.00.

Zostanie przyznana nagroda internautów (na najlepsze prace, zamieszczone na stronie internetowej www.mbp.skierniewice.pl, będzie można głosować od 1 do 21 listopada 2013 r.

Czytaj więcej...

„Dni Karskiego” w Toruniu

Dni_Karskiego_-_plakat_na_wwwWystawa, pokaz filmu dokumentalnego oraz warsztaty edukacyjne o emisariuszu Państwa Podziemnego to tylko niektóre z punktów programu przygotowanego przez Muzeum Historii Polski na toruńskie „Dni Karskiego", które rozpoczną się 6 października 2013 r.

W ramach dwudniowej imprezy w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu zostanie pokazany film Martina Smitha „Wysłannik z Polski”, opowiadający dzieje i losy Jana Karskiego. Z kolei w Bibliotece Uniwersytetu Mikołaja Kopernika odbędzie się międzynarodowy panel dyskusyjny zatytułowany „Remembrance, Responsibility and Reflection” („Pamięć, Odpowiedzialność i Refleksje”) dla grupy studentów polsko-amerykańskich. W dyskusji wezmą udział: autor niedawno wydanej książki „Emisariusz. Własnymi Słowami” Maciej Wierzyński, dr Wojciech Rappak z University of London oraz dr Tomasz Ceran z Instytut Pamięci Narodowej w Bydgoszczy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie otwarcie wystawy „Jan Karski. Człowiek Wolności”, przygotowanej przez Muzeum Historii Polski. Ekspozycja prezentować będzie biografię Karskiego, począwszy od lat spędzonych w rodzinnej Łodzi, poprzez studia, czas wojny, kiedy to podjął próbę poinformowania świata o Zagładzie Żydów, aż po jego działalność powojenną.

W Toruniu odbędą się także warsztaty edukacyjne o Janie Karskim skierowane zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Zajęcia składać będą się z dwóch część. Zajęcia mają służyć zarówno ukazaniu nowych, niestandardowych propozycji dydaktycznych oraz przedstawieniu sposobów aktywizacji młodych ludzi wokół pamięci o Janie Karskim oraz propagowaniu postaw patriotycznych i tolerancyjnych wobec innych narodowości.

Czytaj więcej...

Główne_fotki

 • „Unikanie wścibskiego badania cudzego życia”

  PAN:Synu, nie bądź ciekawy, ani też nie noś w duszy próżnych trosk. Cóż cię to lub owo obchodzi? „Ty idź za mną". Co cię to odchodzi, czy ktoś jest taki czy taki, a ów tak i tak działa czy mówi? Ty nie potrzebujesz odpowiadać za innych, lecz za siebie zdasz sprawę. Dlaczegóż więc się mieszać?  Oto Ja wszystkich poznaję i widzę wszystko, co dzieje się pod słońcem. I wiem, jak się ma sprawa z każdym, co myśli, czego chce, do czego zmierza. Nie trzeba przeto wszystko powierzyć. Ty zaś zachowaj siebie w dobrym pokoju i pozwól miotać się niespokojnemu, ile zechce. Przyjdzie na niego, cokolwiek uczynił lub powiedział, bo mnie nie może zwieść. Read More
 • UWAGA - 1 listopada kwesty na cmentarzach w Mszczonowie i Lutkówce

  Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne informuje, że w dniu pierwszego listopada jego członkowie wraz z rekonstruktorami ze współpracującej ze Stowarzyszeniem - GRH STRZELCY im. 31pSK, przeprowadzą zbiórkę pieniężną na dwóch mszczonowskich cmentarzach parafialnych oraz na cmentarzu w Lutkówce. Na mszczonowskich cmentarzach historycy i rekonstruktorzy zbierać będą fundusze na odbudowę grobu państwa Bieleckich, przedwojennych dziedziców majątku Gnojna oraz na renowację pomnika księdza proboszcza Marcina Polkowskiego. W ubiegłym roku cel zbiórki był taki sam. Niestety na zaplanowane prace zebrano wtedy jedynie 1/3 kwoty. Pomimo tego oba groby zostały wykonane, jednak prace udało się zakończyć tylko dlatego, że ich wykonawcy zgodzili się rozłożyć koszty na raty. Teraz pozostaje mieć  nadzieję, że tegoroczna hojność osób odwiedzających cmentarze we Mszczonowie, pozwoli sfinansować w całości zaciągnięte zobowiązania. Read More
 • Dotacje na usuwanie azbestu

  Do 15 marca br. skierniewicki Urząd Miasta przyjmuje wnioski o udzielenie dotacji na zadania polegające na usuwaniu i unieszkodliwianiu wyrobów zawierających azbest. Wnioski mogą składać osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe w sekretariacie Urzędu Miasta Skierniewice ul. Rynek1. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska ul. Senatorska 12 nr tel. 46 834-51-73. W roku ubiegłym dzięki dotacji udało się usunąć odpady azbestowe z ponad 20 nieruchomości z terenu miasta. Z takiej możliwości skorzystały głównie osoby fizyczne ale także Instytut Ogrodnictwa. Read More
 • II wystawa - Nasze kolekcje

  Już w przyszły czwartek, 6 lutego w Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury, odbędzie się druga odsłona wystawy - „Nasze Kolekcje”. Podobna miała miejsce w styczniu ubiegłego roku i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Wówczas dla wielu kolekcjonerów zabrakło miejsca. W tegorocznej odsłonie organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przekazali każdemu z nich jedną lub dwie gabloty do ekspozycji swoich zbiorów..    Więcej informacji: http://akademiaskierniewice.pl/. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Db

Reklama

STONICKurierGMR_baner

konstal_2013

Technochlod_baner

Lucyna_baner

OdNowa_baner

UiZ_baner

menopauza_portal

AWFbaner_dzieciecy_zodiak

Matel_baner

WAT

banerUM

LKO_baner_01

AHE lodz

UL

WSP_Lodz

FOTOi


termyy

Janusz Korwin Mikke

KSIĄŻKA

 • Makramy_w2Sylvie Hooghe

  „Makramy. Biżuteria i modne dodatki ". Wyd. 2 

  Moda na kolorowe makramowe dodatki i biżuterię powraca! Torebki, bransolety, wisiory, paski możesz zrobić z satyny, wełny lub bawełny.

  Pomogą ci w tym przedstawione w książce podstawowe węzły makramowe i ich kombinacje. Każdy projekt opisany jest krok po kroku, a poszczególne etapy prac zilustrowano na kolorowych schematach.

  W książce znajdziesz także porady dotyczące doboru nici, informacje o tym, jak rozpocząć pracę na mocowaniu i jakie stosować wykończenia.

  Ciekawe pomysły na zrobienie szalika, paska, saszetki czy ozdobnych pomponów z pewnością zainspirują cię do stworzenia ozdób własnego projektu.

  Wydawnictwo: RM, ISBN: 978-83-7773-209-0, ilość stron: 80, format: 204x260 mm, oprawa: broszurowa, cena: 29,90.

  Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl.

  Więcej…  
 • Klasyczne_koronki_szydelkoweProste, nowoczesne i oryginalne - te słowa najlepiej opisują przedstawione w książce projekty koronek: bieżniki i obrusy, wykończenia brzegów, zdobienia serwet i serwetek, pościeli, ręczników i fartuszków.

  Dzięki instrukcjom wykonania poszczególnych wzorów, kolorowym schematom i fotografiom dokładnie ilustrującym kolejne etapy pracy osoby mniej doświadczone w szydełkowaniu stworzą swoje pierwsze dzieła już po kilku lekcjach.

  W książce pokazano, jak trzymać szydełko i wykonywać podstawowe sploty. Doradzono, jakie wybrać nici.

  Opisano, jak zrobić splot rakowy, pikotki i szydełkować w okrążeniach. Ci, którzy poznali już tajniki tej sztuki, dowiedzą się, jak łatwo i szybko tworzyć własne projekty i zdobić bieliznę.

  W poradniku przedstawiono także projekty tworzone techniką filetową i koronki umożliwiające uzyskanie prac bardziej skomplikowanych.

  Wydawnictwo:  RM, ISBN: 978-83-7773-202-1, ilość stron: 64, format: 204x260 mm, cena: 29,90 zł.

  Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl.

  Więcej…  
 • Kawa_i_inneLouise Pickford

  „Kawa i inne gorące napoje”

  Wspaniałe kawy, rozgrzewające gorące czekolady, herbatki łagodzące stres i choroby, aromatyczne poncze i wiele innych rozgrzewających napojów idealnych na chłodne dni - tak niezwykłego zestawu przepisów próżno szukać w innych książkach.

  W książce przedstawiono kolekcję takich napojów, jak kawy smakowe, herbaty i napary, gorące czekolady, gorące drinki alkoholowe, mleczne mikstury oraz wywary.

  Karaibska kawa z rumem i malibu, szwedzki glögg, tisane ze świeżej mięty czy lawendowe mleczko dla dzieci - to tylko niektóre z nich.

  W tak bogatej ofercie każdy znajdzie dla siebie coś pysznego - zarówno na specjalną okazję, jak i na zwykłe dni roku.

  Wydawnictwo: RM, ISBN: 978-83-7773-204-5, ilość stron: 96, format: B5, oprawa: miękka, cena: 29,90 zł.

  Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl .

  Więcej…  
 • 1915_wyboryRuta Sepetys „Wybory"

  Jest rok 1950. Siedemnastoletnia Josie Moraine, córka prostytutki, pragnie więcej, niż Nowy Orlean może jej zaoferować. Obmyśla więc plan, jak się wyrwać z miasta, lecz tajemnicza śmierć w Dzielnicy Francuskiej wplątuje ją w sieć policyjnego dochodzenia.

  Los wystawi na próbę lojalność dziewczyny wobec matki oraz Willie Woodley, szorstkiej burdelmamy, na której pomoc w najtrudniejszych chwilach mogła liczyć.

  Zawieszona pomiędzy marzeniem o elitarnej uczelni a rzeczywistością mrocznego półświatka, Josie musi podjąć kilka trudnych decyzji. Czy jednak uda jej się zagłuszyć głos sumienia?

  Ruta Sepetys, autorka „Szarych śniegów Syberii", zręcznie konstruuje opowieść pełną tajemnic i kłamstw, przypominając, że nasz los kształtują wybory, których dokonujemy.

  Forma wydania: książka papierowa,  oprawa: broszurowa, rok wydania: 2014, liczba stron: 336, format: 135x204 mm, przedział wiekowy: 18-100, numer ISBN: 978-83-10-12494-4.

  Więcej…  
 • Koniec_feminizmuAleksander Nikonow  „Koniec feminizmu. Czym kobieta różni się od człowieka”

  Wydawnictwo TRIO ma przyjemność poinformować Państwa, że właśnie ukazała się na rynku księgarskim publikacja Aleksandra Nikonowa Koniec feminizmu, czym kobieta różni się od człowieka. Książka rosyjskiego autora jest prawdziwym fenomenem. W czasach dyktatu poprawności politycznej Aleksander Nikonow otwarcie krytykuje ideologię feministyczną, wykazując absurdalność i szkodliwość realizacji jej założeń.

  Nikonow przedstawia genezę feminizmu, sięgając do niejednokrotnie szokujących, nieznanych lub świadomie przemilczanych źródeł i faktów. W bardzo czytelny sposób przedstawia podobieństwo feministycznej ideologii i sposobów jej popularyzowania do innych destrukcyjnych ideologii funkcjonujących w XX wieku - komunizmu i faszyzmu.

  Nikonow wnikliwie opisuje także opłakaną kondycję współczesnego „białego mężczyzny”, który stał się głównym celem ataków „ziejących nienawiścią” feministek. Jednak nie jest to książka jedynie o feminizmie. Autor przedstawia także dramatyczne skutki realizowania poprawności politycznej, zwłaszcza w sferze edukacji wyższej. W książce znajdziemy wiele absurdów politycznej poprawności, wymownie uzasadniających smutną refleksję autora nad współczesną cywilizacją.

  Więcej…  

Kalendarium wydarzeń

Serwis informacyjny Łowickiego Ośrodka Kultury 30.01 - 6.02.2014

OK_131 stycznia /piątek/ - KONCERT DOMOWE MELODIE, sala kina Fenix, godz. 19.00 (BILETÓW BRAK!).

Domowe Melodie - polski zespół wykonujący muzykę alternatywną. Trio stanowią: Justyna Chowaniak, pomysłodawczyni, autorka tekstów, wokalistka i pianistka oraz Staszek Czyżewski z Kubą Dykiertem, którzy odpowiedzialni są za stronę instrumentalną. Tworzą muzykę w konwencji lo-fi, zagraną i nagrywaną w warunkach domowych. Ich utwory cechuje melodyjność, prostota i bogate w kontekst słowa piosenek.

Pochodzący z debiutanckiej płyty utwór „Grażka" zadebiutował na 2. miejscu Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia, a w kolejnym tygodniu zdobył szczyt notowania. Zespół wystąpił w czerwcu 2013 podczas Halfway Festival w Białymstoku, 3 lipca 2013 r. w Gdyni na festiwalu Heineken Open'er na scenie Alter Space oraz podczas trasy Męskiego Grania 2013.

Więcej…

Warsztaty dekorowania techniką decoupage

RATPWarsztaty dekorowania techniką decoupage - etap II 15 -16 lutego 2014 r.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach. Zajęcia odbywają się Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości, ul. Piłsudskiego 2 - budynek USC.

Program:
15 lutego godz. 14.00 - 17.00
16 lutego godz. 14.00 - 17.00

Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze sposobami ozdabiania przedmiotów szklanych z wykorzystaniem motywu serwetkowego i papieru ryżowego. Nauczą się jak nałożyć konturówkę dla uzyskania zdobień biżuteryjnych.

W czasie warsztatów uczestnicy wykonają szklany lampion na świeczkę typu tea-light z motywem roślinnym do wykorzystania podczas wieczornych spotkań w ogrodzie. Poznają technikę pracy na kulistej powierzchni.

Więcej…

Mały OCH! Film Festiwal 20.01 – 30.01.2014 PROGRAM

maly_och_2014_PLAKAT_120 stycznia (poniedziałek)
9:00 Spektakl teatralny - Studio Art-Re, kino Fenix
O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYC

Muzyczne przedstawienie oparte na powieści Kornela Makuszyńskiego, zaliczane do kanonu literatury polskiej.

Znakomite opracowanie tekstu stwarza atmosferę nauki i rozrywki, z mnóstwem wrażeń artystycznych. Występuje siedem postaci: Jacek, Placek, Osiołek, Pelikan, Złota Postać, Rozbójniczka, Gospodyni.

Spektakl sprzyja rozwojowi twórczej wrażliwości i dziecięcej wyobraźni. Jest to doskonała okazja do zobaczenia masek zwierząt i wzięcia udziału w spektaklu u boku aktorów (spektakl interaktywny).

Zapewniamy oryginalną oprawę muzyczną oraz cztero-planową scenografię, doskonałe realistyczne kostiumy i rekwizyty opracowane przez specjalistów z Telewizji Kraków.

Czas trwania: 40 min.

10:30 NIEBO – ODLOTOWE WARSZTATY PLASTYCZNE
Prowadzenie Krzysztof Kowalczyk, sala plastyczna ŁOK Więcej…

Logowanie

Copyright © 2019 Twój Kurier Regionalny. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.